Nieruchomosci-online.pl - Tu zaczyna się dom tu zaczyna się dom

Serce 0 Ulubione

Nieruchomości Zadwórze - Oferty sprzedaży nieruchomości

11 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

11 ogłoszeń

Wygląda na to, że nie znaleźliśmy ogłoszeń spełniających dokładnie Twoje kryteria. Spróbuj jeszcze raz.

2 999 000 zł270 m² 11 107,41 zł/m²

 

Rodzaj domu:rezydencja

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:192 564 m²

Mam przyjemność zaprezentować Państwu dom w stylu góralskim, wraz z zabudowaniami gospodarczymi zlokalizowany w miejscowości Zadwórze, gmina Ustrzyki Dolne, powiat Bieszczadzki.

Szczegóły ogłoszenia

460 000 zł26 273 m² 17,51 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Prezentujemy atrakcyjną nieruchomość gruntową o powierzchni 2,62 ha , o wymiarach około 51 m szerokości i 517 m długości , położoną w malowniczej miejscowości.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia w okolicy

450 000 zł6 300 m² 71,43 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka położona w okolicach Puszczy Mariańskiej, w gminie Puszcza Mariańska. Duża działka z potencjałem o powierzchni 6300 m2. Wydane Warunki Zabudowy. Media: prąd, woda,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Dom bliźniak Osowiec

Osowiec(Zadworze + 24 km)

780 000 zł85 m² 9 176,47 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:540 m²

Zamieszkajcie Państwo w Osowcu. Przedstawiam przytulny dom parterowy z możliwością adaptacji poddasza (ok. 50 m2) położonego w śród nowej zabudowy i terenów leśnych. Do.

Szczegóły ogłoszenia

507 000 zł62 m² 8 177 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

tel.   . Planujesz zakup wygodnego, ustawnego mieszkania w samym centrum Żyrardowa? Dobrze trafiłeś! Koniecznie zapoznaj się z ofertą naszego biura.

Szczegóły ogłoszenia

291 650 zł1 535 m² 190 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trójkąt

Działka budowlana w cichej, spokojnej okolicy, położona wśród pól i lasów. Wyjątkowo urokliwe miejsce dla miłośników ciszy, spokoju i ładnych widoków. Teren objęty miejscowym.

Szczegóły ogłoszenia

1 440 000 zł24 000 m² 60 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Doskonały dojazd drogą asfaltową. Prąd na działce. Przeznaczenie podstawowe Tereny zabudowy usługowej z dopuszczeniem zabudowy mieszkaniowej jednorodzinnej. Budynki użyteczności publicznej,.

Szczegóły ogłoszenia

1 900 000 zł200 m² 9 500 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:4 829 m²

Wygodny, przestronny dom z pięknym ogrodem w willowej miejscowości pod Skierniewicami na sprzedaż. Czteropokojowy dom, położony w kameralnym sąsiedztwie domów jednorodzinnych,.