Nieruchomosci-online.pl - Tu zaczyna się dom tu zaczyna się dom

Serce 0 Ulubione

Budynki użytkowe na wynajem Zadwórze - Oferty wynajmu budynków użytkowych

10 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

10 ogłoszeń

Wygląda na to, że nie znaleźliśmy ogłoszeń spełniających dokładnie Twoje kryteria. Spróbuj jeszcze raz.

Ogłoszenia w okolicy

Budynek użytkowy Żyrardów

Centrum,Żyrardów(Zadworze + 13 km)

3 929 zł71 m² 55,34 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:-

Oferujemy do wynajęcia Lokal usługowy o pow. ok 71 m2, położony na 2 piętrze w budynku z windą zlokalizowany w centrum miasta przy głównej ulicy. Budynek z 2010 roku. Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

Hala Żyrardów

Żyrardów(Zadworze + 13 km)

1 700 zł56 m² 30,36 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:-

Numer oferty w biurze 5987 Polecamy do wynajęcia halę/magazyn o powierzchni 56 m2 usytuowany na parterze w budynku wolnostojącym , w Żyrardowie (blisko stacji pkp), województwo.

Szczegóły ogłoszenia

Budynek użytkowy Wiskitki

Wiskitki(Zadworze + 15 km)

46 295 €9 850 m² 4,70 €/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Do wynajęcia hala 9850 m2, wiskitki, a2. Możliwość najmu mniejszych i większych modułów - na zapytanie. Standard: magazyn klasy A Doki Bramy z poziomy "0" Wysokie składowanie Posadzka.

Szczegóły ogłoszenia

Budynek użytkowy Wiskitki

Wiskitki(Zadworze + 15 km)

98 700 €21 000 m² 4,70 €/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Do wynajęcia hala 21.000 m2, Wiskitki, A2. Możliwość najmu mniejszych i większych modułów - na zapytanie. Standard: magazyn klasy A Doki Bramy z poziomy "0" Wysokie składowanie Posadzka.

Szczegóły ogłoszenia

Budynek użytkowy Wiskitki

Wiskitki(Zadworze + 15 km)

68 150 €14 500 m² 4,70 €/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Do wynajęcia hala 14500 m2, wiskitki, a2. Możliwość najmu mniejszych i większych modułów - na zapytanie. Standard: magazyn klasy A Doki Bramy z poziomy "0" Wysokie składowanie Posadzka.

Szczegóły ogłoszenia

Hala Skierniewice

Skierniewice(Zadworze + 12 km)

2 800 zł215 m² 13,02 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Dostępna do wynajęcia hala magazynowa o powierzchni 215 m 2 - blisko Skierniewic. Do dyspozycji najmującego oferuję rampę wyładowczą oraz plac manewrowy o powierzchni 4000m 2. Dla.

Szczegóły ogłoszenia

Hala Budy-Grzybek

Budy-Grzybek(Zadworze + 20 km)

5 000 zł300 m² 16,67 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:1 500 m²

Numer oferty w biurze 6556 Polecamy do wynajęcia halę magazynową namiotową o powierzchni 300m2, wymiarach 30/10m i wysokości 4,70m, posadowioną na działce o powierzchni 1500 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Hala Niedrzwica Duża

Niedrzwica Duża(Zadworze + 17 km)

3 840 zł256 m² 15 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Do wynajęcia budynki produkcyjno-biurowe - gmina Niedrzwica Duża Hala o powierzchni około 170m2 oraz biuro (2 pomieszczenia) + część socjalno-sanitarna o powierzchni około 86m2 (łącznie.

Szczegóły ogłoszenia

Hala Skierniewice

Skierniewice(Zadworze + 12 km)

28 782 zł1 300 m² 18 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:6 000 m²

Oferuje do wynajmu halę magazynową o powierzchni 1300 m2 ( wymiary 18 m x 72m) i wysokości 5 m. Hala posiada 6 bram wjazdowych o wym 3,5m x 4,2m konstrukcji panelowej otwieranych.

Szczegóły ogłoszenia

Budynek użytkowy Kraśnik

Koszary,Kraśnik(Zadworze + 10 km)

4 552 zł569 m² 8 zł/m²

 

Rodzaj budynku:budynek wolnostojący

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Do wynajęcia budynek użytkowy położony w Kraśniku. Dobry dojazd. Wiata o konstrukcji stalowej, ściany osłonowe z blachy falistej. Bramy metalowe. Dach z blachy falistej.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Budynek użytkowy Zadwórze

Zadwórze,podkarpackie

4 700 zł1 000 m² 4,70 zł/m²

 

Rodzaj budynku:budynek wolnostojący

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:6 000 m²

Do wynajęcia hala przy Pętli Bieszczadzkiej w Zadwórzu (gmina Ustrzyki Dolne). Bezpośredni zjazd z drogi krajowej nr 896. Na działce (pow ok. 5700m2) znajduje się budynek o pow 1000m2 (w.